Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Antidota TIS
NL-antidota
Doporučení k rozmístění antidot v síti zdravotnických zařízení PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Sobota, 04 Prosinec 2010 21:05

Společnost urgentní medicíny a medicíny katastrof ČLS JEP publikovala na svých stránkách www.urgmed.cz : "Doporučení k rozmístění antidot v síti poskytovatelů zdravotní péče". Jak se v textu uvádí, bylo vytvořeno s ohledem na charakter poskytované péče, časového faktoru k účinnosti podaného antidota a s ohledem na předpokládanou četnost využití antidota. (aktualizace listopad 2010). V tabulce jsou tyto údaje: název antidota, účinná látka, indikace a dále informace, zda mý být dané antidotum v pohotovostní zásobě záchranné služby a urgentního příjmu nemocnice. V posledním sloupci najdeme dostupnost antidota v zásobě Toxikologického informačního střediska (viz předchozí článek na toto téma).

Aktualizováno Úterý, 26 Duben 2011 21:49
 
Důležité: Metodika MZ k zajišťování neregistrovaných antidot PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Pátek, 19 Listopad 2010 21:40

 

Na základě dohody s  MUDr. Lucií Grepl Bauerovou z Odboru bezpečnosti a krizového řízení Ministerstva zdravotnictví ČR zveřejňujeme následující informace:

Ministerstvo zdravotnictví vydává "Metodiku zásobení Toxikologického informačního střediska antidoty a obnovy zásob antidot"  s cílem zajistit dostupnost specifických antidot, často neregistrovaných v ČR, pro zdravotnická zařízení. Informace o dostupnosti antidot pro zdravotnická zařízení  včetně příslušných formulářů jsou dostupné na webových stránkách Toxikologického informačního střediska www.tis-cz.cz v sekci Informace pro odborníky a na webovém portálu Ministerstva zdravotnictví www.mzcr.cz v sekci Odborník - zdravotník - Léky - Oznámení.  ČTĚTE DÁLE...

Aktualizováno Pondělí, 28 Leden 2013 10:53
Celý článek...
  
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack