Úvod Category Blog Prezentace z II. Zimní konference
Prezentace z II. Zimní konference PDF Tisk Email
Čtvrtek, 10 Únor 2011 21:48

grafVšechny prezentace z úspěšné II. Zimní konference jsou k dispozici na jejích oficiálních stránkách http://zimnikonference.cz/.  Ke vstupu je nutné jméno a heslo, které účastníci ZK obdrželi při registraci. Pro ty z Vás, kteří vyplnili dotazník k workshopu "Pozitivní listy a léková politika nemocnice", přinášíme souhrn výsledků tak, jak byl na Zimní konferenci prezentován. Jedná se o základní zpracování Vámi zaslaných údajů. Podrobnější analýzu budeme publikovat později.

Dotazníkového průzkumu se zúčastnilo celkem 57 (64%) nemocničních lékáren z celkového počtu 89 evidovaných na stránkách SÚKLu. Děkujeme všem respondentům a zároveň se ještě jednou omlouváme z námi nezaviněnou technickou chybu, která u některých z Vás způsobila neodeslání vyplněného dotazníku. Odkaz na výsledky ve formátu pdf. je v menu "Prezentace z kongresů".

Prezentace je rozdělena do několika souvisejících kapitol:
  • Informace o lékárně, nemocnici
  • Objednávkový systém z klinik nemocnice
  • Léková komise
  • Pozitivní listy

Výsledky z vašich odpovědí jsou zpracovány v grafech. Zajímavé jsou zejména v kontextu nedávno vydaného příkazu ministra zdravotnictví přímo řízeným organizacím "Protikorupční strategie Ministerstva zdravotnictví České republiky pro přímo řízené organizace".