Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Category Blog Nové číslo časopisu Onkologická farmacie (3/2011)
Nové číslo časopisu Onkologická farmacie (3/2011) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Neděle, 25 Září 2011 20:33
Pod obrázkem v levé liště zveřejňujeme v plném znění v pdf třetí číslo časopisu Onkologická farmacie. Na dalších řádcích najdete krátkou upoutávku na obsah, kterou jsem si vypůjčil z úvodníku časopisu:
V letním čísle 1. ročníku našeho časopisu jsme pro vás připravili články o jednorázových pomůckách typu uzavřených systémů, kazuistiky z oblasti klinické farmacie v onkologii, informace o akcích minulých i budoucích, zajímavý rozhovor s osobností vpravdě renesanční, panem profesorem Kouteckým, a další zajímavosti.
Nosným tématem čísla je zamyšlení nad smutně rozšířenou závislostí, která je  nezpochybnitelně významným zdrojem státních financí, řadou spoluobčanů tolerována nebo podporována a která se, bohužel, tak významně podílí na  vysokých číslech nemocnosti a úmrtí pacientů, mimo jiné i na onkologická onemocnění. Řeč bude o kouření, plicních nádorech a jejich léčbě  a o odvykání kouření. Osobní zkušenost s touto závislostí může být zaplacena velmi  draze – poškozeným zdravím nebo významným zkrácením života. Prosím,  pojďme společně předávat poselství o tom, co kouření může způsobit a jak se
mu bránit, dál. Aby pro další z nás, zdravotníky i pacienty, nebylo poznání  vykoupeno příliš trpkou zkušeností.

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Neděle, 25 Září 2011 21:04
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack