Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Category Blog Informace k dostupnosti antivirotik v ČR (18.1.2013)
Informace k dostupnosti antivirotik v ČR (18.1.2013) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Neděle, 20 Leden 2013 23:47

Ředitelé nemocnic obdrželi tento dopis od MUDr. Lenky Hřebíkové, ředitelky Odboru zdravotního dohledu MZČR:

Ministerstvo zdravotnictví zajistilo pro léčbu pacientů s chřipkovým onemocněním v lůžkových zařízeních ČR antivirotikum Tamiflu a Relenza. Léčivé přípravky budou distribuovány do níže uvedených lékáren fakultních nemocnic ČR (viz příloha)
V případě, že bude ve Vašem zdravotnickém zařízení hospitalizován pacient v klinickém stavu vyžadujícím léčbu antivirotikem, obraťte se na některou z uvedených lékáren fakultních nemocnic, kde bude léčivý přípravek po předchozí telefonické domluvě vydán. Dopravu léčivého přípravku do svého zdravotnického zařízení si zajišťuje tento poskytovatel služeb na vlastní náklady, způsob a čas vydání je předmětem domluvy. Upozorňujeme, že léčivý přípravek Relenza je k dispozici pouze ve VFN Praha (podrobnosti ZDE).
Počet nově léčených pacientů lékem Relenza ve Vašem zdravotnickém zařízení za posledních 24 hodin zasílejte i nadále denně do 8,00 hod ráno na MZ na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Přikládáme též Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ve věci léčení antivirotiky a ve věci distribuce antivirotik.

 

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Středa, 27 Březen 2013 21:55
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack