Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Category Blog Prosba o vyplnění - anketa EMA - stability upravovaných LP
Prosba o vyplnění - anketa EMA - stability upravovaných LP PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Středa, 13 Srpen 2014 23:01

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

pracovní skupina Evropské lékové agentury (EMA) se obrátila na Evropskou asociaci nemocničních lékárníků (EAHP) se žádostí o součinnost při revizi souboru údajů o stabilitách upravovaných léčivých uváděných v Souhrnech údajů o přípravku (SPC). Vzhledem k tomu, že i ze své praxe víme, že množství údajů o stabilitách, potenciálně využitelných solventech, či vhodných koncentracích finálních roztoků bývají často uváděny v nedostatečné míře, považujeme snahu EMA o nápravu v této oblasti za nanejvýš prospěšnou.

Budeme velmi rádi, pokud byste našli 5–10 minut na vyplnění online dotazníku (případně můžete na dotazník přejít pomocí QR kódu níže). Dotazník je v angličtině; pro Vaše pohodlí naleznete zde překlad otázek do češtiny. EAHP poskytne Evropské agentuře sumarizovaný a anonymizovaný výsledek průzkumu mezi nemocničními lékárníky.

Průzkum se týká všech nemocničních lékárníků, kteří s touto problematikou přicházejí do styku. Je tedy možné (a žádoucí) poslat i více odpovědí z jedné lékárny. Prosíme také, abyste případně informaci o dotazníku poslali svým kolegům.

Termín pro vyplnění je 5/9/2014.

Děkujeme za spolupráci.

Výbor Sekce nemocničních lékárníků

Překlad otázek Vstup do dotazníku

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Středa, 13 Srpen 2014 23:10
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack