Test NemLek webu

Test NemLek webu

PF 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Helena Rotterová   
Pondělí, 15 Prosinec 2014 17:15

Vážení a milí nemocniční lékárníci.
Už poněkolikáté mám tu milou příležitost popřát vám všem pěkné vánoce. Letos je to ale pro mě trochu výjimečná situace. Po mnoha letech – a právě s ohledem na svá mnohá léta -  jsem se rozhodla již nekandidovat do výboru SNL. Takže se s vámi závěrem tohoto roku 2014 loučím ve své roli předsedkyně SNL.
Děkuji vám všem, kteří jste mi po několik volebních období dávali svůj hlas.  Mnohým z vás děkuji za léta spolupráce, některým z vás s potěšením sděluji, že mi bylo radostí spolupracovat právě s vámi!
Vždycky jsem si vážila vaší důvěry a se stejnou důvěrou nyní vzhlížím ke členům nového výboru SNL. Myslím, že jste volili správně. A tak novému výboru přeji hodně neutuchajícího elánu, trpělivosti a nevyčerpatelné energie při prosazování zájmů nemocniční farmacie. Dále jim přeji hodně moc aktivních členů, aby cítili podporu, když se věci nedaří napoprvé a snadno. Věřte tomu, že vzájemná důvěra a úcta může přinést prosperitu našemu oboru. A právě to si nejvíc přejme do nového roku. Nic v práci by se však nedařilo bez osobní spokojenosti a zdraví.


Tak tedy PF 2015!


Helena Rotterová, předsedkyně SNL ČFS
 

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Středa, 14 Leden 2015 12:15
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack