Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Category Blog EAHP Baseline Survey spuštěna
EAHP Baseline Survey spuštěna PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Horák   
Úterý, 03 Únor 2015 10:30

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

dovolte, abychom Vás informovali, že byla spuštěna EAHP Baseline Survey. Tento průzkum organizovaný Evropskou asociací nemocničních lékárníků má za cíl zmapovat situaci v jednotlivých evropských nemocničních lékárnách ve vztahu EAHP Statements, přijatým na Summitu v Bruselu v květnu 2014 (jejich překlad od češtiny naleznete na webu Sekce nemocničních lékárníků spolu překladem slovníčku pojmů, který může být užitečnou pomůckou při interpretaci jednotlivých Statementů).

Již v pátek 30. ledna jste pravděpodobně obdrželi informační e-mail přímo z kanceláře EAHP, obsahující instrukce v angličtině, odkaz pro vstup do dotazníku (survey) a Váš unikátní kód.

Důležité: survey má být vyplněna jednou za každou nemocniční lékárnu.

 


V tomto textu doplňujeme další informace v češtině pro Vaše pohodlí. Pokud jste survey již vyplnili, není nutné číst dále.

  1. Samotný formulář survey je v češtině. Případné komentáře také, prosím, vypisujte česky.
  2. Termín pro vyplnění formuláře je 28. únor 2015.
  3. Dobu vyplnění odhadujeme na 20–30 minut. Vzhledem k tomu, že použitý software neužívá spolehlivou možnost uložení, prosíme, vyplňte survey celou najednou. Před dokončením survey je nicméně možné se vracet a případně opravovat.
  4. Další instrukce jsou přímo ve formuláři.
  5. S Vašimi daty bude nakládáno důvěrně a nikde nebudou publikována tak, aby bylo možné identifikovat jednotlivá pracoviště nebo respondenty.
  6. Pokud budete mít další otázky, obraťte se, prosím, na národního koordinátora EAHP survey PharmDr. Marka Lžičaře Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  , popř. PharmDr. Petra Horáka  ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Stejný postup, prosím, volte, pokud se k Vám z nějakého důvodu nedostal přístup k survey.

Vážené kolegyně a vážení kolegové, výsledky EAHP Baseline Survey jsou významné nejen pro evropský, ale i národní kontext. Sumární výsledek českých lékáren pomůže i naší odborné společnosti lépe cílit a koordinovat naše aktivity ke kontinuálnímu zvyšování farmaceutické péče v nemocnicích.

Děkujeme za Vaši ochotu i čas.

Za výbor SNL ČFS

PharmDr. Marek Lžičař
PharmDr. Petr Horák

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Pátek, 03 Duben 2015 10:55
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack