Úvod Category Blog Dotazník na obsah časopisu EJHP - do 24. května
Dotazník na obsah časopisu EJHP - do 24. května PDF Tisk Email
Úterý, 12 Květen 2015 00:18
Výžení kolegové nemocniční lékárníci,
EAHP připravila dotazník týkající se budoucnosti  European Journal of Hospital Pharmacy (ZDE). Vyplněním můžete přispět svým názorem na obsah, přinos jednotlivých článků, vyjádřit se, zda odborný časopis EAHP splňuje vaše představy a co by se případně mohlo změnit či zlepšit. Z odpovědí bude vylosován výherce £100 do e-shopu Amazon.
Vyplňujte, prosím, do 24. května 2015

Originální dopis EAHP zde:
We need you to help us shape the future of the European Journal of Hospital Pharmacy! Does the journal meet your needs? What changes could we make to make it more useful for you? How valuable is it as a member benefit?

The journal has been through lots of changes over the last few years so we are taking the opportunity to find out what you think of it now and discover how we can improve it further. As EAHP members and practising hospital pharmacists, your views are essential.

Please forward this survey to all of your members as we need as much feedback as possible.

Our short survey shouldn’t take longer than 10 minutes to complete:

The closing date is Sunday 24th May 2015 and we are offering free entry into a prize draw for £100 worth of Amazon vouchers if you complete the survey.

Your responses will of course remain confidential and you will not be personally identified in any results.

Thank you in advance for your help.

Kind regards,
EAHP and BMJ Group