Úvod Category Blog EAHP Statements of Hospital Pharmacy Survey 2015/16
EAHP Statements of Hospital Pharmacy Survey 2015/16 PDF Tisk Email
Středa, 28 Říjen 2015 22:51

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

12/10 měli všichni vedoucí lékárníci nemocničních lékáren obdržet pozvánku k další Survey Evropské asociace nemocničních lékárníků (email s předmětem EAHP Statements of Hospital Pharmacy Survey 2015/16).

Tato Survey by na rozdíl od jarní, tzv. “Baseline”, měla jít o něco více do hloubky. Stejně jako předchozí survey vychází tento průzkum z Evropských statementů, tentokrát se specificky věnuje Sekcím 2, 5 a 6 (Výběr, nákup a distribuce; Bezpečnost pacientů a jištění kvality; Vzdělávání a výzkum).

Online dotazníky jsou již aktivní a je možné je vyplňovat. Nemělo by to zabrat více než cca 45 minut. Dotazník je v angličtině. Výbor SNL dotazník přeložil ZDE pro Vaše pohodlí. Věříme, že pro řadu z Vás není ani anglická verze žádnou překážkou a prosíme Vás tedy o včasné vyplnění.

Termín pro vyplnění survey je prodloužen do 1. prosince.

Výsledky survey využívá EAHP mj. k prosazování zájmů nemocniční farmacie a jejích pacientů na evropské úrovni, k potřebnému zacílení svých vzdělávacích aktivit, projektů, jako je “Evropská specializace” a k podpoře jednotlivých členů tam, kde je to třeba. Výsledky jsou poskytovány také národním asociacím (v ČR SNL), které mohou podobně cílit své aktivity.

Vážení kolegové, bez Vašeho přispění nemůže být projekt Evropské survey úspěšný. Vzhledem k tomu, že na jeho úspěchu záleží mnoho dalších aktivit, které budou formovat naši profesi v blízké i vzdálenější budoucnosti, věřím, že najdete potřebnou chvíli ve Vašem nabytém programu a Evropskou survey vyplníte. Případně samozřejmě můžete dle svého vážení vyplnění dotazníku delegovat na některého ze svých kolegů, kteří mají dostatek informací pro jeho správné vyplnění. Prosím ale, aby byl vyplněn pouze jednou za každou nemocniční lékárnu.

S informacemi, které poskytnete, bude samozřejmě zacházeno korektním způsobem a veškerá data budou publikována pouze v souhrnné a anonymizované podobě.
Vážené kolegyně a vážení kolegové, ještě jednou předem děkuji.

Pokud se k Vám snad pozvánka k průzkumu nedostala, kontaktuje, prosím, mě na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo Sandru Teixeiru z kanceláře EAHP ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

S přáním pěkného dne,

Petr Horák