Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Category Blog Workshop pro poskytovatele IT lékárenských/nemocničních systémů v souvislosti s Protipadělkovou směrnicí - 20. září 2017
Workshop pro poskytovatele IT lékárenských/nemocničních systémů v souvislosti s Protipadělkovou směrnicí - 20. září 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Neděle, 10 Září 2017 12:41
Zveřejňujeme informaci Národní organizace pro ověřování pravosti léčiv a vyzýváme vedoucí lékárníky nemocničních lékáren, aby si ověřili, že jejich  IT dodavatel lékárenského systému se účastnil/bude účastnit některého z workshopů, týkajících se protipadělkové směrnice - viz níže.  
 
Zatím se účastnili, nebo přihlásili: Apatyka Servis, Sandoz - Novartis Division, Farmis, Česká lékárna holding, dr.Max, PragEmporion, Pharmedex s.r.o., Alliance Healthcare s.r.o., Integsoft s.r.o., CZ Pharma, s.r.o - IT SW developer, Centron, RR-servis, s.r.o, GS1, Sprinx Systems, a.s., Astra Zeneca, Movianto ČR s.r.o, Pfizer, Abbvie, Bayer, StaPro, PRO.MED.CS, Novo Nordisk, Bayer, Alliance Healthcare s.r.o., Pharmdata s.r.o., ECP a.s.
 
V souvislosti s implementací evropské protipadělkové směrnice (projekt FMD; Falsified Medicines Directive) bychom Vás rádi informovali o nadcházejících workshopech pořádaných pro poskytovatele IT systémů, jenž budou lékárnám, distributorům a dalším relevantním subjektům zprostředkovávat připojení k národnímu systému pro ověřování pravosti léčiv (tzv. "NSOL" či "NMVS"). Tyto workshopy jsou připravovány ve spolupráci NOOL, dodavatele národního systému, jímž je společnost Solidsoft Reply a jednotlivými členskými organizacemi NOOL. Právě tato setkání budou sloužit k předání potřebných informací a nastavení komunikace mezi IT firmami dodávajícími SW lékárnám, distributorům a dalším dotčeným subjektům a SSR.
Pozvánku, agendu, aktuální informace o prerekvizitách, jenž je pro účast na workshopech potřeba naplnit a způsob přihlášení naleznete na stránkách NOOL www.czmvo.cz  Zde Vám jsou rovněž k dispozici aktuální informace o průběhu celého projektu či potřebné kontaktní údaje.
 
Termín konání 2. workshopu byl stanoven na 20.9.2017. Na workshopy se lze přihlásit nejpozději 7 dní před termínem jejich konání.
 
Veškeré, v tuto chvíli dostupné informace k WS jsou umístěny na našem webu. Místo bude upřesněno podle množství přihlášených osob – s největší pravděpodobností budou WS probíhat v prostorách AIFP, IBC Pobřežní 620/3, Praha 8 - Karlín.

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Středa, 13 Září 2017 11:31
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack