Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Category Blog Mgr. Michal Hojný novým předsedou SNL ČFS
Mgr. Michal Hojný novým předsedou SNL ČFS PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Horák   
Pondělí, 09 Říjen 2017 22:02
Vážení členové Sekce nemocničních lékárníků,
Dovolte, abych Vás informoval o organizačních změnách ve výboru SNL.
 
Vzhledem k tomu, že po mém zvolení do čela Evropské asociace nemocničních lékárníků na období 2018-2021 mi značně narostla pracovní zátěž, a to i v nynější pozici President-Elect, rozhodl jsem se po zralé úvaze z funkce předsedy SNL odstoupit. Agenda Sekce je velmi nabitá a se vzrůstající tendencí, a je nutné, aby v jejím čele stál časově flexibilnější kolega. 
 
Výbor Sekce na svém zasedání dne 5. října 2017 zvolil do čela Sekce Mgr. Michala Hojného, který je bezpochyby na tuto významnou roli více než připraven. Já se pokusím maximálně přispět svým dílem z pozice řadového člena výboru. (čtěte dále)
Dále bych Vás rád informoval, že vzhledem k stále náročnější agendě Sekce se výbor rozhodl rozšířit své řady na 7 kolegů. Tuto možnost jsem diskutoval s předsedou ČFS prof. M. Doležalem. Dohodli jsme se, že kooptování dvou nových členek do výboru necháme odsouhlasit (případně odmítnout) hlasováním členů Sekce. K tomu účelu bude v nejbližších dnech připraven elektronický hlasovací systém. Každý člen Sekce obdrží do své schránky email s instrukcemi k hlasování. 
 
Kolegyně, které jsme oslovili, kandidovaly v minulých volbách do výboru SNL. Jde o Dr. Marcelu Heislerovou, Ph. D. (NL FN Motol a KL IPVZ) a Dr. Renatu Ročkovou, MBA (NL Nemocnice Znojmo). Obě kolegyně souhlasí. 
 
V souvislosti s tím podotýkám, že dřívější pravidlo, určující maximální počet členů výborů sekcí (5), již aktuální stanovy ČLS neobsahují.
 
S pozdravem 
 
Petr Horák

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Úterý, 10 Říjen 2017 07:08
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack