Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Category Blog Založena Pracovní skupina seniorů (PSS) při SNL ČFS
Založena Pracovní skupina seniorů (PSS) při SNL ČFS PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Neděle, 03 Prosinec 2017 13:10

Dne 17. 11. 2017 na kongresu Nemocničních lékárníků v Brně byla ustanovena Pracovní skupina seniorů (PSS) při SNL ČFS.

PSS vyzývá k aktivní i pasivní spolupráci všechny bývalé i stávající nemocniční lékárníky starší 60 let. Cílem je nejen umožnit starším kolegům, aby neztratili kontakt s oborem, kterému se mnohdy celoživotně věnovali, ale také snaha pomoci stávajícím členům výboru SNL s některými dílčími úkoly.

Tato aktivita má ovšem rovněž i společenský rozměr. Chceme se vzájemně příležitostně vídat, chceme sdílet aktuality, ale i vzpomínky z událostí, které se vztahují k našemu oboru. Protože jsme senioři 21. století, budeme využívat moderních technologií. Pokud jste už nyní zvědavi, kdo je zakládajícím členem, tak si klikněte ZDE (pro registrované čtenáře).  

Registrujte se ZDE, (pouze pokud ještě nemáte přístup na www.nemlek.cz), uveďte případně bývalou nemocniční lékárnu. ke jste dříve pracovali)

Vážení nemocniční lékárníci, hlavně vy moji vrstevníci a vy ještě o trochu starší, v PSS jsou vítáni všichni NL starší 60 let, což považuji za motivační prvek. Ti mladší kolegové se mají alespoň na co těšit. Dále, ti mladší kolegové budou setrvávat a budovat kariéru ve svých nemocničních lékárnách, aby neztratili nárok na členství a mohli svoji celoživotní profesní pouť uzavřít vstupem do PSS.

Jistě jste postřehli úspěšnou vánoční akci na internetu a v ČR 2, projekt „Ježíškova vnoučata“, kde se plní seniorům jejich vánoční přání.

Staňte se Ježíškovým vnoučetem i vy, stávající členové výboru SNL a nadělte již nepracujícím nemocničním lékárníkům pod stromeček slevu z registračního poplatku na kongres v r. 2018! Úplně po pravdě musím přiznat, že už jedno Ježíškovo vnouče (Michal Hojný) určitý mlhavý příslib vyjádřilo.

Těším se, že si povedeme na nemlek společenskou rubriku. Ovšem nepředstavuji si to tak, že to bude o nemocech a dalších strastech. Vzpomínky týkající se nemocničního lékárenství budou však velmi vítány.

Vždyť každý slušný obor, a to nemocniční lékárenství rozhodně je, musí mít svoji minulost. A ta minulost, to jsme právě nyní my.

Konečně 60! (registrace ZDE, platí jen pro ty, kdo nebyli na www.nemlek.cz registrováni dříve)

Za PSS SNL ČFS ČLS JEP Helena Rotterová

P.S. Napište mi na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , kdo se chcete stát členem PSS a těším se na Vaše příspěvky do rubrilky.

 

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Pondělí, 04 Prosinec 2017 11:38
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack