Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Doporučené postupy nemlek První doporučené postupy nemlek zveřejněny
První doporučené postupy nemlek zveřejněny PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Pátek, 11 Listopad 2016 19:02
Vážené kolegyně, vážení kolegové, 
Po vydání Doporučených postupů pro konzultační činnost v lékárnách  připravuje (již od roku 2014) Česká lékárnická komora ve spolupráci se Sekcí nemocničních lékárníků ČFS další projekt - Doporučené postupy pro vybrané činnosti lékáren. Jednotlivé standardy mají být zaměřeny na odborné činnosti odehrávající se převážně v nemocničních lékárnách, v některých případech ale lze očekávat přesah i do lékáren veřejných. 
Cílem projektu je nastavit standard práce pro vybrané odborné činnosti farmaceutů, který bude použitelný pro různé nemocniční lékárny. Doporučené postupy se mohou stát výchozím bodem pro tvorbu vlastních dokumentů (směrnice, standardní operační postupy aj.). Praktický přínos budou mít při zavádění nových činností na pracovišti, zaškolování nových kolegů atd.
Na tvorbě každého doporučeného postupu se podílí tým odborníků z různých pracovišť. Dle povahy doporučeného postupu jsou ke spolupráci pozváni i odborníci z nelékárenského prostředí – lékaři, SUKL, hygienické stanice, konzultanti pro implementaci standardů kvality aj. 
 
Při příležitosti 20. kongresu nemocničních lékárníků zveřejňujeme první již hotové  doporučené postupy:
 
 
čtěte dále
Jedná se o finální dokumenty, které prošly odbornou oponenturou, dále (tam, kde je to vhodné) i připomínkami SÚKL. Připomínkování a následné úpravy trvaly déle, než jsme očekávali, proto první doporučné postupy zveřejňujeme skoro dva roky po zahájení celého projektu. Velmi důležitá je zpětná vazba od vás, nemocničních lékárníků. Má práce na Doporučených postupech pro vás význam? Využijete je reálně k zlepšení a usnadnění vaší každodenní práce? Právě proto jsou totiž Doporučené postupy tvořeny. 
 
Své návrhy a připomínky můžete směřovat na koordinátorku Drahomíru Starou na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
 
 

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Čtvrtek, 09 Únor 2017 11:56
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack