Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod O sekci nemoc. lékárníků Archiv - kongresy nemlek Pracovní den Sekce nemocničních lékárníků 2010 - pokyny pro platbu
Pracovní den Sekce nemocničních lékárníků 2010 - pokyny pro platbu PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Čtvrtek, 15 Duben 2010 00:00

Vážení nemocniční lékárníci

zveme Vás na Pracovní den Sekce nemocničních lékárníků ČFS ČLS JEP, který se uskuteční 19. května 2010 v 10.00 v Lékařském domě v Praze. Program se společným tématem TRANSPLANTACE připravil kolektiv nemocniční lékárny IKEM.

Předběžný program ke stažení v pdf.

Přihlašování na pracovní den - preferujeme přihlašování tímto způsobem: registrovaní uživatelé na www.nemlek.cz v sekci Kalendář akcí - po zobrazení stránky s pracovním dnem dole kliknout na tlačítko "chci se zúčastnit akce".

Pro neregistrované: lze se přihlásit na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

 Platba předem bankovním převodem na účet č. 500617613/0300, variabilní symbol 2510056. Do zprávy pro příjemce platby je nezbytně nutné uvést jméno a příjmení účastníka, příp. i identifikaci plátce, pokud platí organizace. Daňový doklad o platbě obdržíte u registrace, bez údajů o účastníkovi není možné platbu identifikovat. Platbu nutno provést nejpozději do 11. května.  

na Vaši účast se těší

PharmDr. Helena Rotterová, MBA.

Mgr. Michal Hojný

 

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Středa, 05 Květen 2010 07:05
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack