Úvod O sekci nemoc. lékárníků Archiv - kongresy nemlek Kongres EAHP 2012 v Miláně - 1st announcement
Kongres EAHP 2012 v Miláně - 1st announcement PDF Tisk Email
Pondělí, 18 Červenec 2011 21:01

congress-Milan-Italy_mediumEAHP na svém webu zveřejnila informace o nadcházejícím evropském kongresu nemocničních lékárníků. Ten se bude konat 21.-23. března 2012 v  Miláně. Téma  zní: 17th Congress of the EAHP: " Special patient groups - hospital pharmacists creating standards for care ". Na této stránce nalezente již nyní první náčrt odborného programu a informace ohledně místa konání. Na závěr důležitá data: registrace byla zahájena 1. srpna 2011 stejně tak jako příjem abstraktů k přednáškám a posterům. Deadline pro příjem abstraktů bude 15. října 2011. Výbor sekce nemlek vypíše jako každoročně grant pro jednoho z aktovních účastníků kongresu, kterému ČFS uhradí registraci. letenku a ubytování na kongresu. Podrobnsoti budou zveřejněny na těchto stránkách.