Úvod O sekci nemoc. lékárníků Archiv - kongresy nemlek Pozvánka na III. Zimní konferenci v Jihlavě 27.-29.1.2012
Pozvánka na III. Zimní konferenci v Jihlavě 27.-29.1.2012 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Horák
Pondělí, 05 Prosinec 2011 00:50

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

rádi bychom Vás pozvali na III. ročník Zimní konference, který se koná tradičně v srdci Vysočiny, Jihlavě, v termínu 27. – 29. ledna 2012.

Na webu Zimní konference již nyní naleznete první informace o programu i možnost se přihlásit.

Program Zimní konference nabízí prezentaci ožehavých témat z oblasti lékové politiky, legislativy v oblasti reklamy na léčivé přípravky, hodnocení nemocnic aj. Nezapomeneme ani na vloni tolik úspěšnou soutěž Hospital Pharmacy Pearls. Rádi bychom také pozvali všechny zájemce o aktivní účast v soutěži, počet soutěžících je opět omezen na osm.

Nenechte si ujít možnost otevřeně diskutovat nad důležitými tématy se zástupci Ministerstva zdravotnictví, zdravotních pojišťoven, farmaceutických fakult i dalšími hosty. Přihlaste se včas, počet účastníků je z kapacitních důvodů omezen.
Těšíme se na viděnou v Jihlavě.

Za organizační výbor konference

Mgr. Michal Hojný a PharmDr. Petr Horák