Test NemLek webu

Test NemLek webu

V. zimní konference v Jihlavě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Horák   
Pondělí, 18 Listopad 2013 14:47

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

čas od listopadu do ledna uteče jako voda a takřka na den přesně za 2 měsíce začne v Jihlavě půlkulatá V. Zimní konference nemocničních lékárníků (17.–19.1.2014). Páté výročí svádí k rekapitulaci (prosím neplést s kapitulací!) a tomu odpovídá i motto:

Nemocniční lékárna – tradice, zkušenost, vize

Co Vás tedy čeká a nemine? V každém bodu programu se budeme snažit ctít motto konference, což je myslím vidět již z výčtu diskutovaných témat:

  • budoucnost odměňování lékárenské péče

  • novinky v legislativě

  • ochota platit (willingness to pay)

 

Doba krátce po volbách bude jistě turbulentní, proto budeme operativně reagovat při skládání programu na aktuální témata a věříme, že se nám podaří pozvat také zástupce nové administrativy vzešlé z říjnových parlamentních voleb.
Do programu Konference se navrátí v předchozích ročnících velmi oblíbený bod programu – prezentační soutěž PEARLS. Pevné místo v něm má také sobotní dopolední workshop klinické farmacie.

Co by to bylo za Zimní konferenci, kdyby nepřinesla do programu nějaké bonbónky. Mezi Ty lze myslím bezesporu zařadit kávu s doc. Hegerem. Pan exministr přijal naše pozvání na závěr pátečního odpoledního bloku a ve formátu podobném pořadu Na plovárně s Markem Ebenem bude diskutovat s předsedkyní Sekce nemocničních lékárníků ČFS PharmDr. Helenou Rotterovou, MBA, která se ujala nelehké role moderátora tohoto povídání.

Registrace byla otevřena, odkaz ZDE

Pracovní verze programu ZDE

Konference by samozřejmě nešla uskutečnit bez významné podpory partnerů. Jim patří velké díky i za podporu V. ročníku.
Zimní konference bude i v roce 2014 partnerem občanského sdružení Vodomílek. Je nám ctí pomáhat plaváčkům z Vodomílka, kteří se opět stanou našimi tradičními milými hosty!

Těšíme se na setkání s Vámi v Jihlavě!

PharmDr. Petr Horák

Mgr. Michal Hojný

 

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Středa, 01 Leden 2014 22:14
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack