Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod O sekci nemoc. lékárníků Archiv - kongresy nemlek Program I. Kongresu Společnosti pro orgánové transplantace (SOT)
Program I. Kongresu Společnosti pro orgánové transplantace (SOT) PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Neděle, 10 Leden 2016 10:21
Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovolte, abych Vás touto cestou pozval na I. Kongres Společnosti pro orgánové transplantace, který se bude konat ve dnech 31.3.- 2.4. ve Špindlerově Mlýně. Pro krátké představení této nově ustavené odborné společnosti si s dovolením vypůjčím slova jejího předsedy prof. MUDr. Ondřeje Viklického, CSc. - "Společnost pro orgánové transplantace ČLS JEP si vzala za hlavní cíl své činnosti rozšíření povědomí o transplantacích orgánů a tkání mezi ostatními lékařskými obory."
Program bude koncipován tak, aby si z něj každý dokázal odnést poznatky do své praxe, aby odjížděl z Kongresu inspirován aktivitami jiných pracovišť.
Velmi si vážíme skutečnosti, že jsme jako Sekce nemocničních lékárníků byli zařazení mezi spolupracující odborné společnosti, a že součástí kongresu bude také klinicky orientovaný blok pro farmaceuty nazvaný "Farmakoterapie a transplantace".
 
 
Podrobný program kongresu bude uveřejněn během listopadu. Již nyní Vám mohu oznámit, že akce bude zařazena také do systému CV ČLnK pod číslem 16201.
 
Spolu s organizátory ze SOT budu velmi rád, když se ve Špindlerově Mlýně setkáme se zástupci z každého transplantačního centra. Může se z toho stát základ nejen pěkné tradice, ale především smysluplné multidisciplinární spolupráce v jednotlivých centrech.
 
Na viděnou ve Špindlu!
 
Michal Hojný

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Středa, 27 Leden 2016 23:15
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack