Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod O sekci nemoc. lékárníků Archiv - kongresy nemlek Pozvánka na III. setkání příznivců specializačního vzdělávání lékárníků na Kongresu nemlek
Pozvánka na III. setkání příznivců specializačního vzdělávání lékárníků na Kongresu nemlek PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Sobota, 06 Říjen 2018 16:42
Vážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové, vážení a milí příznivci specializačního vzdělávání,
Katedra lékárenství Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví si Vás dovoluje pozvat k tradičnímu III. setkání školitelů, kolegů v atestační přípravě a všech zájemců o specializační vzdělávání lékárníků v pátek 9. listopadu 2018  16:00 - 18:30. Již více než rok platí novela zákona č. 95/2004 Sb. (zákon o podmínkách získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta). Nové vzdělávací programy pro naše obory stále nejsou vydány. Budeme Vás informovat o jejich vývoji. Pro inspiraci se opět seznámíte s dvěma atestačními pracemi, které byly úspěšně obhájeny během atestační zkoušky z nemocničního lékárenství v loňském roce. Budeme se věnovat i Vašim dotazům ohledně atestační přípravy.
V druhé části setkání jsme pro Vás připravili ucelený přehled požadavků pro tzv. aprobační zkoušky a aprobační stáže. Počet kolegů ze zemí mimo EU se zvyšuje a tím se i zvyšuje zájem o možnost konání povinné aprobační stáže v některé z našich lékáren. Seznámíme Vás s úspěšností kolegů u aprobačních zkoušek.
Jsme velice rádi, že v budeme moci přivítat prof. PharmDr. Martina Doležala, Ph.D, který bude informovat o nových vzdělávacích programech Faf UK v Hradci Králové. 
V pátek v podvečer uzavře setkání příznivců specializačního vzdělávání JUDr. Jakub Král, Ph.D.  Bude informovat o připravované novele zákona o veřejném zdravotním pojištění. Novela přináší nový systém úhrad zdravotnických prostředků předepisovaných na poukaz a hrazených z veřejného zdravotního pojištění. Novelu schválila Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR v rámci třetího čtení. Více také ZDE
Těšíme se na setkání,
za Katedru lékárenství
PharmDr. Marcela Heislerová, Ph.D
 
Upozornění:  Akce bude probíhat v rámci 22. kongresu nemocničncích lékárníků, ale bude samostatně ohodnocena body do kontinuálního vzdělávání farmaceutů.

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Sobota, 06 Říjen 2018 21:54
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack