Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod O sekci nemoc. lékárníků Archiv - kongresy nemlek 24. kongres nemlek - prezentace offline pro registrované
24. kongres nemlek - prezentace offline pro registrované PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Středa, 11 Listopad 2020 22:50
Vážené kolegyně, vážení kolegové,
Kvůli restriktivním hygienicko-epidemiologickým opatřením pro akce pořádané ve vnitřních prostorách jsme se už koncem září rozhodli pořádat listopadový 24. kongres nemocničních lékárníků ve virtuální podobě. Poprvé.
Nová situace přináší zároveň nové možnosti a zkušenosti. Považujeme za vhodné propojit nemocniční lékárníky zvláště v této chvíli formou, která je povolená a tou je právě virtuální kongres.
Máme ambici připravit kongres, který se bude svojí atmosférou a interaktivitou blížit kongresu reálnému, byť jsme si vědomi, že společenskou část kongresu, debaty v kuloárech, nenahradíme. Zachovali jsme známou strukturu jednotlivých bloků, ale program jsme koncentrovali do pátečního odpoledne a sobotního dne.
Všechno zlé je pro něco dobré – podoba kongresu umožní shlédnout všechny bloky v reálném čase, případně bude možné jednotlivé přednášky shlédnout i ze záznamu. A protože nebudou žádné paralelní sekce, můžete shlédnout bez omezení kompletní odborný program.
Věříme, že zachováte kongresu svoji přízeň i za této situace. Pokusíme se Vám ukázat, že i virtuální forma může být zajímavá, a že to bude ve finále vítaná zkušenost pro nás všechny. Sledujte novinky ZDE.
Předseda organizačního výboru a koordinátor odborného programu
PharmDr. Marek Lžičař
Mgr. Michal Hojný

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Středa, 11 Listopad 2020 22:52
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack