Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod O sekci nemoc. lékárníků Archiv - kongresy nemlek Onkofarmaceutický kongres ECOP 5 byl odložen na rok 2022
Onkofarmaceutický kongres ECOP 5 byl odložen na rok 2022 PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Sobota, 14 Srpen 2021 08:29
Vážené kolegyně a kolegové,
zveřejňujeme informaci z European Society od Oncology Pharmacy: 
vzhledem k opatřením doprovázejícím pandemii koronaviru se ukazuje, že dodržet letošní listopadový termín  kongresu ECOP 5 na Maltě nebude možné. Proto musíme bohužel krásnou Maltu opustit a kongres odložit na léto 2022. Těžké časy ale můžou někdy přinášet jednoduchá řešení, v našem případě přesunutí do Hamburku umožňuje uspořádat ECOP 5 společně s 30. NZW, národní konferencí německých onkologických farmaceutů, v lokalitě, která je pohodlná a snadno dosažitelná. Získáváme tím příležitost zorganizovat konference bok po boku a umožit intenzivnější kontakt mezi farmaceuty za příznivějších podmínek.
CCH – Congress Center Hamburg je jedno z významných evropských kongresových center a v srpnu 2021 se otevírá po rozsáhlé rekonstrukci. Kongresové centrum je prakticky umístěno v centru Hamburku. 
Poznamenejte si prosím datum ECOP 5 v Hamburku (30.6.-2.7. 2022) a podělte se o tuto informaci i s dalšími kolegy a kolegyněmi. Těšíme se, až vás přivítáme při této dvojnásobní příležitosti a společně se podělíme o znalosti na poli onkologické farmacie!
Se srdečným pozdravem,
  
Klaus Meier
President of ESOP

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Pátek, 20 Srpen 2021 09:59
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack