Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod O sekci nemoc. lékárníků Archiv - kongresy nemlek Kongres nemocniční farmacie 2022 - první informace
Kongres nemocniční farmacie 2022 - první informace PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Úterý, 19 Duben 2022 07:19

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Sekce nemocniční farmacie pořádá i v letošním roce tradiční Kongres nemocniční farmacie. Letos se kongres historicky poprvé koná v Ostravě, a to ve dnech 11. – 13. listopadu 2022, a to pod drobně upraveným názvem korespondujícím s aktualizací názvu naší sekce.

Jako hlavní téma jsme vybrali onemocnění kardiovaskulárního systému, která mají dlouhodobě vzrůstající výskyt v české populaci, k čemuž přispěla i již více než dvouletá pandemie nemoci COVID-19, a zaměříme se blíže na medicínské možnosti snížení souvisejících kardiovaskulárních rizik. Nejen v nemocničních lékárnách představují pacienti s kardiovaskulárním rizikem vysoké procento všech pacientů a farmaceutická péče o ně je nezbytnou součástí správné terapie jejich nemoci.

Vedle zmíněného hlavního tématu a již tradičních bloků věnovaných specifickým činnostem farmaceuta bude součástí programu také samostatný blok věnovaný elektronizaci zdravotnictví coby velmi aktuální a rychle se vyvíjející oblasti.

Na základě Vaší pozitivní odezvy uspořádáme i v letošním roce kongres v hybridní podobě – tj. s možností fyzické i online účasti. Uplynulé roky nám ukázaly, že tato forma, kromě vyšší flexibility s ohledem na epidemickou situaci, je pro řadu z Vás dostupnější než klasický prezenční model; a zároveň všem zájemcům umožní zpětné zhlédnutí paralelně organizovaných částí programu.

Těšíme se na viděnou v Ostravě!

Mgr. Nikola Mrázková

Předsedkyně organizačního výboru kongresu

Mgr. Michal Hojný

Předseda SNF ČFS ČLS JEP

 

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Úterý, 19 Duben 2022 07:28
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack