Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod O sekci nemoc. lékárníků Archiv - kongresy nemlek Kongres nemocniční farmacie 2022 - programový přehled
Kongres nemocniční farmacie 2022 - programový přehled PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Sobota, 27 Srpen 2022 12:51
Vážené kolegyně, vážení kolegové,
 
Sekce nemocniční farmacie ČFS ČLS JEP pořádá i v letošním roce tradiční podzimní kongres, a to pod inovovaným názvem Kongres nemocniční farmacie. Tentokráte se jeho 26. ročník usku­teční v Ostravě ve dnech 11. až 13. listopadu 2022. Předběžný programový přehled naleznete ZDE
 
Pro letošní rok jsme jako hlavní téma vybrali kardiovaskulární nemoci, které mají dlouhodobě vzrůstající výskyt v české populaci, k čemuž přispěla i již více než dvouletá pandemie nemoci COVID-19, a zaměříme se blíže na medicínské možnosti snížení souvisejících kardiovaskulárních rizik.
 
Nejen v nemocničních lékárnách představují pacienti s kardiovaskulárním rizikem vysoké procento všech pacientů a správná lékárenská péče o ně je nezbytnou součástí správné terapie jejich nemoci.
 
Kromě tohoto hlavního tématu a tradičních bloků věnovaných specifickým farmaceutickým činnostem bychom rádi do programu včlenili samostatný blok věnovaný elektronizaci zdravotnictví coby velmi aktuální a rychle se vyvíjející oblasti.
 
Na základě Vaší pozitivní odezvy uspořádáme i v letošním roce kongres v hybridní podobě – tj. s možností fyzické i online účasti. Uplynulé roky nám ukázaly, že tato forma, kromě vyšší flexibility s ohledem na epidemickou situaci, může být pro řadu kolegů atraktivnější než klasický prezenční model a zároveň umožní zpětné zhlédnutí paralelně organizovaných částí programu. Jubilejního 25. ročníku se v roce 2021 zúčastnilo bezmála 700 účastníků, z toho 180 zvolilo online účast, řada dalších pak využila také dostupnost off-line záznamu po skončení kongresu.
 
Mgr. Nikola Mrázková
Předsedkyně organizačního výboru kongresu
 
Mgr. Michal Hojný
Předseda SNF ČFS ČLS JEP

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Sobota, 27 Srpen 2022 12:56
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack