Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod O sekci nemoc. lékárníků Prac. skupina onkofarmacie Zasedání delegátů ESOP (Evropské společnosti onkofarmacie)
Zasedání delegátů ESOP (Evropské společnosti onkofarmacie) PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Irena Netíková   
Úterý, 09 Únor 2010 20:53
Na zasedání v Hamburku, v lednu 2010, bylo přítomno bylo 21 států, které reprezenovalo  50 delegatů.  Do čela společnosti na období 2010-2013 byl jako prezident opět zvolen Klaus Meier (G) . Víceprezidenty jsou zvoleni prof. Alain Astier (F) a Stavroula  Kitiri (Cyprus), pokladníkem Camille Groos (Lu) a sekretářem prof. Per Hartvig Honore (D).
Zvolenému předsednictvu budou pomáhat  výkonné výbory pro vědu (M. Daouphars, F), výzkum (I. Netíková, CZ), vzdělávání (R. Terkola, A),  praktické aspekty (K. Kongi, E), organizaci (A. Eberl, Si) a publikační činnost (Ł. Łapinski, P)

Nová struktura ESOPu  odpovídá novým požadavkům  a cílům jednotlivých aktivit onkologické farmacie.  V popředí stojí především rozvoj spolupráce s  organizací ECCO a jednotlivými národními společnostmi.

Členem ESOPu je každý, kdo se přihlási k pracovní skupině onkologické farmacie ČFS. Poplatek, 1 euro, je symbolický a je hrazen hromadně z rozpočtu ČFS. ESOP je konstituován jako federace národních odborných společností a seskupení, každá země má při volbách 1 hlas a každá země může vyslat na zasedání národních delegátů až 3 reprezentanty. V současné době má více než 2 000 členů po celé Evropě.
.
gruppe_delegates2010

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Čtvrtek, 11 Únor 2010 13:24
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack