Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Pro odborníky Aktuality ke kongresu Pozvánka na 17. kongres nemocničních lékárníků
Pozvánka na 17. kongres nemocničních lékárníků PDF Tisk Email
 
Milé kolegyně, milí kolegové,

Dovolujeme si vás pozvat na 17. kongres nemocničních lékárníků, který se koná od 15. – 17.11 2013 v Brně.

Letošní kongres bude tematicky věnován seniorům a specifikům farmakoterapie této věkové skupiny. Sobotní přednáškový dopolední program zahájí prof. MUDr. Hana Matějovská Kubešová CSc. z Kliniky interní, geriatrie a praktického lékařství FN Brno, která se v úvodním sdělení bude zabývat obecně farmakoterapií starších nemocných a léčivy nevhodnými ve stáří. Pohled kardiologa na terapii seniorské populace nabídne ve své přednášce MUDr. Ivan  Řiháček, PhD. z II. interní kliniky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Poruchami paměti trpí velká část starších pacientů, proto se o tomto aktuálním problému zmíní ve svém sdělení prof. MUDr. Irena Rektorová, PhD.  z neurologické kliniky FN u sv. Anny v Brně.

Každoročně se v průběhu kongresu setkávají členové pracovních skupin onkologické farmacie a přípravy IVLP na workshopech a volných sděleních. Část odborného bloku bude věnována také volným sdělením kolegů – klinických farmaceutů. Během sobotního odborného programu bude probíhat také blok volných sdělení farmaceutických asistentek. 
 
Kongres poskytuje účastníkům prostor nejen pro získání nových odborných poznatků během přednášek, ale také pro výměnu pracovních zkušeností v průběhu pátečního a sobotního společenského večera.
 

V současné době je otevřena registrace a můžete se na kongres přihlásit (zde).

 
Pokud budete mít zájem o aktivní účast v podobě volného sdělení nebo posteru, obraťte se prosím přímo na mě ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).
 
Přejeme vám příjemné prožití dovolené a věříme, že se sejdeme v listopadu v hojném počtu a plni sil a energie.
 
Za organizační výbor kongresu
 
Marek Lžičař
 
 
 
 

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack